Document Actions
logo museo napolibeniculturali

Informacion mbi muzeun

Muzeu:  Muzeu Historik Kombëtar

Adresa: Sheshi “Skënderbej” Tiranë


Orari i Hapjes:

E marte - E shtune         10:00 – 17:00

E diele                            09:00 - 14:00


Pushimi javor:                E hënë


Cmimi i Biletes:

Të huajt     300 lek
Vendas      100 lek
Pensionistë  50 lek,

Pika e shitjes në MHK


Shërbime:

Guidë, aktivitete didaktike, etj


Telefon: +355 4 2 223 446, +355 4 2 223 977


Adresa ne internet: http://www.albmuseum.com


Drejtori: Kasem Biçoku

Tel: +355 4 222 83 89
Fax: +355 4 222 83 89


E mail: muzeutr@yahoo.com


« Shkurt 2018 »
Di Mo Ma En Fr Sh
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
 

Comunità Europea Interreg Italia-Albania Regione Puglia Ministria e turizmit, kultures, rinise dhe sporteve Direzione Regionale per i Beni Culturali e Paesaggistici della Puglia Tecnopolis Novus Ortus

This site conforms to the following standards:

Section 508 WCAG
Valid XHTML Valid CSS
E përdorshme në çfarë browseri